KillNet Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KillNet Community

KillNet Public - 193.104.68.39:27040 l KillNet CW Server 193.104.68.48:27048
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prijedlog za Admina,dajem 10km

Go down 
5 posters
AutorPoruka
sikibl
Junior
Junior
avatar


Broj komentara : 10
Join date : 2011-02-26

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 4:33 am

E ovako,posto se neki admini tacnije PartiPacian ponasaju kao krajnje bezobrazno ja cu dati 10km da se njemu skine admin,za uzvrat ne trazim nista osim da mi ne upropastava zabavu sa svojim svakodnevnim kur*enjem tipa "ban cu ako ovo,ban cu ako ono.." Cesto gledam kako kikuje ljude bez nekog pravog razloga,npr mene jer mi je ping cas 50cas 150 a nas svega osmorica na serveru,pa mi je zabranio pisanje zbog ovih rijeci koje su upucene nekim njegovim drugarima "stekaj se mami u kuci" a ti isti drugari mogu da je*u mater kome zele a da se on tome smije. Isto tako kik je mog prijatelja zbog samo njemu poznatog razloga i cesto gledam njegovu bahatost kad nema drugih admina. Valjda ce se jos neko naci pa ce dati svoj komentar na ovo.
I druga stvar za admine,zasto slay ljude (bio sam prisutan kad se slay 7 igraca za redom) koji se na nekim mapama penju po krovovima,ili stekaju? Pa canter t i treba da se stekaju dok teroristi napadaju,a ako nece da neapadaju roci ce vrijeme i ct ce pobijediti..... ako se to nekome ne svidja neka promjeni igricu u neku ratnu ili neku drugog koncepta. Poz Smile
Na vrh Go down
eX.
Admin
Admin
avatar


Broj komentara : 20
Join date : 2010-10-29
Age : 32
Mjesto : Bihac

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:12 am

Ne moras nista da placas,a mi cemo nastojati da vidimo sta je to sa tim SMISOM pastipacianom .. uglavnom sredit cemo to jos veceras.
Na vrh Go down
CracK
Admin
Admin
CracK


Broj komentara : 65
Join date : 2010-10-26
Age : 27
Mjesto : Bihac

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 11:14 pm

Eh siki dobro si ti to sastavio svaka cast , nastavi biti aktivan na forumu i nebrini nista nesmije te niko dirati !
Na vrh Go down
https://killnet.bosnianforum.com
sikibl
Junior
Junior
avatar


Broj komentara : 10
Join date : 2011-02-26

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeSun Feb 27, 2011 8:17 am

Ma bitna je zabava,svi smo mi tu da se malo zabavimo. Pa dok se ne cuje glas igraca ne moze se nista popraviti. Smile I malo vise reklamirajete forum. Very Happy
Na vrh Go down
CracK
Admin
Admin
CracK


Broj komentara : 65
Join date : 2010-10-26
Age : 27
Mjesto : Bihac

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 12:37 am

sikibl (citat):
Ma bitna je zabava,svi smo mi tu da se malo zabavimo. Pa dok se ne cuje glas igraca ne moze se nista popraviti. Smile I malo vise reklamirajete forum. Very Happy

Hoce od sad samo raja mora biti vise aktivna !
Na vrh Go down
https://killnet.bosnianforum.com
C4SHZY_
Junior
Junior
C4SHZY_


Broj komentara : 10
Join date : 2011-02-02

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 2:24 am

u potpunosti se slazem sa sibiem...pratio sam partipaciana nekoliko puta kako se odnosi prema drugim igracima i kako prijeti kako ce ovo kako ce ono,zapravo i ja sam bio jedan od tih kojima je prijetio..sve to dok je sam a dok dodje bull ili ex umiri se ko bubica ne zna se za njega...a isto ima hack pratio sam sam ga nekoliko mapa pa tak da siki slazem se sa tobom u potpunosti i svaka cast na ovome Very Happy i recite mesi da nauci pravila isto prijeti ct da ce ih slay/kick/ban zato sto se stekaju...u svim de_ mapama ct se smiju stekati, a isto ima nekih admina koji boli ku*ac za citerima i ne rade nis drugo osim sto dr*aju qrac na serveru!!! poz Very Happy
Na vrh Go down
C4SHZY_
Junior
Junior
C4SHZY_


Broj komentara : 10
Join date : 2011-02-02

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 2:24 am

sikiem* sry Very Happy
Na vrh Go down
p0zer
Pocetnik
Pocetnik
p0zer


Broj komentara : 6
Join date : 2011-02-27
Age : 39
Mjesto : bihac

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 5:37 am

ja nezz sto se vi bezze smarat sa tim....jbt taj server ima nji jos kolko oces..i puno bolji...ovde em sto laga..em sto bezze plugina..em admini citeri....ima jos toga al neda mi se nabrajat....sta mislis ti cashzy sto je neigram na bihackim serverima????radije ode na srpske jer su tri puta bolji serveri i raja od ove nase bagre...zato kod nas nece nikad biti neki turnir il sta god vec
Na vrh Go down
C4SHZY_
Junior
Junior
C4SHZY_


Broj komentara : 10
Join date : 2011-02-02

Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 12:55 pm

a jbg dinko...znam sve i sad sam na teolu al ne vidim tebe,..ti samo mixeve po obicaju :p
Na vrh Go down
Sponsored content





Prijedlog za Admina,dajem 10km Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijedlog za Admina,dajem 10km   Prijedlog za Admina,dajem 10km I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Prijedlog za Admina,dajem 10km
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
KillNet Community :: Generalno :: Admin/Slot-
Idi na: